Bez nich nie moglibyśmy żyć, a zarabiają tak mało! Lista najgorzej opłacanych zawodów - zarobki

  • Polskatimes

JK

Są takie zawody, bez których świat nie mógłby funkcjonować. Skoro są tak potrzebne, na pewno oferują godziwe wynagrodzenie? Nic bardziej mylnego! Oto jedne z najgorzej opłacanych profesji, bez których ciężko byłoby żyć we współczesnym świecie.

Wideo

polecane: Flesz: Koniec świata jest blisko? Kilka już za nami...

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

28.02.2019, 07:38

Co za bzdury,jestem kucharzem i zarabiam 4500 netto,moja zona pielęgniarką i z dyzurami mniej jak 3700 netto nie przynosi!

24.02.2019, 16:53

5 ostatnich to już historia. Od 1 stycznia najniższa płaca brutto to 2250 zł.

30.12.2018, 20:51

Jako nauczyciel gimnazjalny zarabiam z dodatkowymi godzinami ledwie 3500zł. Jak żyć za to?

29.12.2018, 23:54

Najgorzej zarabia operator w BILPLAŚCIE

28.12.2018, 17:02

8,30 na godzinę P.Jolu ale proszę dodać czy zł czy EURO
Jak euro to jeszcze powiedzmy nie aż tak nędznie, ale jak PLN to są wykolejeni że pracują za taką stawkę, a ten kto im daje taką stawkę to nikt inny jak wyzyskiwacz nie liczący się z niczym tylko ze swoim zyskiem.

28.12.2018, 16:59

Ale jest takie coś jak minimalna pensja, tak samo jak i np, na zlecenie kwota minimalna
To dlaczego salowa ma 1472 zł na ręke, jak powinna mieć nie mniej jak 1530 zł na rękę.

27.12.2018, 16:18

Na umowie stawka inna niż co do wypłaty sama tego daswiadczylam

20.12.2018, 18:25

A gdzie rolnik, gdyby nie rolnik to nikt nie miał by co jeść

19.12.2018, 09:03

Pani sekretarko z Sądu. Prosty wniosek - przymusu pracy w sądzie nie ma, proszę zmienić pracę na stanowisko kasjerki w Lidlu. tyle, że tam pani nie mogłaby się tak obijać jak w sądzie.

17.12.2018, 19:58

A co powiecie o zarobkach kierowcy autobusu.?Pewnie pomyślał ten co pisał te wypociny że kierowca to ma dobrze w lecie upał w zimie zimno i odpowiedzialność za ludzi których wiezie i za to pewnie zarabia 1800-2000 zł

16.12.2018, 12:20

Jak dla mnie to z tym pracownikiem socjalnym przesadzili. Jakoś bez niego żyję i aż tak bardzo na co dzień do szczescia nie jest mi potrzebny 😊

16.12.2018, 09:19

Znam ludzi którzy pracują za 8.30 na godzinę i wszystko zgodnie z prawem na umowę i pracują naprawdę ciężko fizycznie.

14.12.2018, 16:54

najwyraźniej ten kolega od 18tys za mało się uczył.
Ale nic to, jak załatwi legitymację partyjną, to czekają (albo się utworzy) posady Dyrektora Od Spraw Niepotrzebnych za 20-30tys. netto, a jeżeli wejdzie odpowiedni głęboko w tyłek właszom partii to może być gdzieś bliżej stawnoiska prezesa spółki skarbu państwa za 50-80tys. więc po co się uczyć? ;)

14.12.2018, 15:23

mam kolegę co się denerwuję, że zarabia tylko 18tys na fakturzę, bo nie po to kończył studia techniczne xd a jak się go pytam, że przecież dobrze zarabia i ludzie na prawdę ciężko pracują żeby zarobić chociażby tą średnią krajową to mówi, ale czego oni się tam uczyli xddd i taka rozmowa

14.12.2018, 09:49

Pracuje od 10 lat jako sekretarka w Sądzie. Praca bardzo odpowiedzialna, mnóstwo papierologii, comiesięczne statystyki, często mamy wyznaczane dyżury w weekendy albo jak jest dużo roboty, zostaje sie po godzinach...
Zarobki jak na budżetówki są śmieszne.
Zarabiam 2 tyś.netto, brak paczek dla dzieci, brak profitów, brak pakietów itp.a taka kasjerka w lidlu zarabia dużo więcej, mają wyprawki dla dzieci,bony świąteczne,pakiety medyczne.
Więc pytam sie gdzie tutaj jest Prawo i Sprawiedliwość?!

16.11.2018, 18:05

No

29.09.2018, 03:12

Jarek owszem mało, "bogactwo" jest pojęciem względnym, dla Pani z kiosku jesteś bogiem życia, dla sąsiada bez szkoły złodziejem, ale dla osoby którą ochraniasz jesteś płotką, która się starzeje i za jakiś czas wymieni cie na nowszy model, żeby twój zamiennik mógł chwalić się przypadkowym ludziom w internecie swoją ignorancją/chwilowym powodzeniem. Brzmi znajomo? Stanowisko jest chwilowe, a umiejętności, wiedza i osiągnięcia wieczne, a przynajmniej do śmierci

17.09.2018, 08:56

Jestem ochroniarzem z licencją , bronią : Ochraniam biznesmena za 200godzin w miesiącu moje wynagrodzenie 6 tyś. na rękę pytam się czy to mało ?

16.09.2018, 13:39

Do Kasia G: trzeba było się uczyć

15.09.2018, 15:59

A gdzie nauczyciel? Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej. Zarabiam netto 1600zł.

13.09.2018, 08:05

Jestem kelnerka chcialabym zarabiać tyle co jest tu napisane. Bo takich pieniędzy nigdy nie wiedzialam na oczy .

12.09.2018, 22:03

Dureń który stworzył te wypociny podje kwoty które niekiedy są poniżej płacy minimalnej (1530) a jest nie możliwe wiec cały artykuł jest do d..y.