(© ARCHIWUM NASZE MIASTO)

Kobieta z poważnymi obrażeniami m.in. nogi została przetransportowana śmigłowcem do szpitala w Poznaniu.

Sytuacja miała miejsce w minioną sobotę w Mochach, kilkanaście minut przed godziną 11. Funkcjonariusze, którzy pojawili się na miejscu zdarzenia, zastali lezącą na ulicy 68-letnią kobietę, mieszkankę Moch.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że rowerzystka poruszając się wzdłuż ulicy 3 Maja, została zahaczona przez ciągnik rolniczy z przyczepami. Kierujący ciągnikiem był w trakcie wykonywania manewru wyprzedzania rowerzystki. Kobieta niefortunnie po potrąceniu, wpadła prosto pod koła przyczepy.

Jak się okazało 68-latka doznała poważnego urazu nogi. Ratownicy medyczni obecni na miejscu zdarzenia zdecydowali o wezwaniu śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który zabrał poszkodowaną do szpitala w Poznaniu.

W toku prowadzonych działań funkcjonariusze sprawdzili trzeźwość kierującego ciągnikiem. Okazało się, że mężczyzna nie był pod wpływem alkoholu. Trwa ustalanie przyczyn oraz okoliczności zdarzenia. Do tematu wrócimy w kolejnych wydaniach.

Moto

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!