W miniony wtorek na drodze krajowej pomiędzy Wolsztynem a Powodowem doszło do zdarzenia ciągnika rolniczego z nieznanym pojazdem ciężarowym.

Z ustaleń policjantów wynika, że 55-letni mieszkaniec Ciegielska, który kierował ciągnikiem jadąc w kierunku Wolsztyna został wyprzedzony przez pojazdem ciężarowym z naczepą. Kierowca tira najpewniej źle ocenił sytuację i chcąc uniknąć zderzenia gwałtownie skręcił w prawo wracając na swój pas ruchu. Ten manewr zmusił kierowcę wyprzedzanego ciągnika do gwałtownego hamowania i zjechania na pobocze, co z kolei doprowadziło do wywrócenia się przyczepy.

Sprawca nie zatrzymał się i odjechał w kierunku miasta. Na szczęście 55-latek prowadzący ciągnik nie odniósł żadnych poważniejszych obrażeń. Funkcjonariusze obecnie szukają osoby odpowiedzialnej za spowodowanie zdarzenia. Temu kierowy grozi grzywna oraz punkty karne.

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

papa (gość)

dlatego kazdy kierowca powinien miec wideorejestrator, dobrze ze u mnei w yanosiku jest on w pakiecie to sie nie musze martwic