Historyczny sukces mogą zapisać na swoim koncie dziewczęta reprezentujące „Trójkę” w mistrzostwach rejonu leszczyńskiego w unihokeju, w kategorii dzieci. Wywalczyły one I miejsce w turnieju i jednocześnie uzyskały awans do zawodów wojewódzkich.

W zawodach, które odbyły się w Kębłowie, udział wzięło pięć zespołów: SP Kębłowo, SP Żytowiecko, SP Kaczkowo, SP Dubin i SP 3 Wolsztyn. Mistrzynie, turniej rozpoczęły od porażki z gospodarzem 1 : 2. Później było już tylko lepiej. W następnych meczach dziewczęta odniosły same zwycięstwa i nie dały sobie już strzelić ani jednej bramki.

Najlepszą drużynę, SP3 Wolsztyn reprezentowały: Adrianna Foryś - bramkarka, Jessica Bielerzewska, Kasia Borowczak, Nicole Kurp, Alicja Chudzińska, Kaja Waszkowiak, Maja Marciniak, Milena Skupniewicz, Natalia Kopacz i Martyna Nawrot.

Z regionu

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!