Elżbieta Matysiak, właścicielka firmy „Emat-HR Consulting” w Wolsztynie wygrała plebiscyt „Kobieta Przedsiębiorcza 2012” tygodnika Dzień Wolsztyński oraz wolsztyn.naszemiasto.pl i zbaszyn.naszemiasto.pl, zdobywając 351 głosów

Uzyskała też wysokie, 19. miejsce w plebiscycie "Kobiety Przedsiębiorczej Wielkopolski 2012", spośród kilkuset kandydatek z całego województwa.

Pani Elżbieta jest psychologiem, właścicielką firmy "EMAT HRC" w Wolsztynie, którą powołała do życia po 20 latach pracy w administracji samorządowej, realizując marzenia z czasów studenckich. Jak podkreśla w życiu życiu kieruje się zasadą , że człowiek jest najważniejszy. Swoim partnerom biznesowym pomaga zarządzać tym co w ich firmach najcenniejsze, czyli ludźmi. Z drugiej strony pomaga ludziom w realizacji życiowych celów. Prywatnie mówi o sobie, że jest spełnionym człowiekiem - żoną i mamą.


Kolejne miejsca w plebiscycie zajęły Violetta Łodyga Violetta Łodyga, szefowa stowarzyszenia „WAMO” w Zbąszyniu– 228 głosów, Urszula Bargiel - sekretarz Zarządu Rejonu Związku Emerytów i Rencistów w Wolsztynie – 208, Arleta Prządka, dyrektor Biblioteki Miasta i Gminy w Wolsztynie – 179, Agata Matysik, prezes Stowarzyszenia „Razem łatwiej” i szefowa Warsztatów Terapii Zajęciowej przy ZSS w Wolsztynie -135, Krystyna Piskorska z Obry, właścicielka firmy zajmującej się obróbką metali przy ul. Przemysłowej w Wolsztynie – 122,Jadwiga Hirt, sołtys Grójca Wielkiego – 63, Maria Koziołek – prezes Wolsztyńskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku – 42, Bożena Kwaśnioch, sołtys Łomnicy – 34 oraz Anita Rucioch – Gołek, polonistka z Liceum Garczyńskiego w Zbąszyniu, aktywna miłośniczka i propagatorka biegania w gminie Zbąszyń – 1.


POZNAJ NASZE KANDYDATKI


Jak to bywa w plebiscytach ktoś musiał być pierwszy i ktoś ostatni, ale nie oznacza to, że panie, które otrzymały mniej głosów nie mają poparcia, a to co robią nie ma znaczenia. Już samo nominowanie do tytułu Kobiety Przedsiębiorczej to duże wyróżnienie, na które panie zasłużyły sobie swoją działalnością w różnych dziedzinach.

To kobiety, które nie tylko zajmują się domem,są wspaniałymi żonami, matkami, a niekiedy i babciami, ale też prowadzą własne firmy, udzielają się społecznie, a w swojej pracy wyróżniają się wyjątkową aktywnością. Wszystkim paniom serdecznie gratulujemy, życząc równie dużego zapału w prowadzonej działalności oraz wielu sukcesów w tym co robią i radości w życiu osobistym.

Zdajemy sobie sprawę, że nie wszystkie aktywne kobiety zostały ujęte na naszej liście. Postaramy się je docenić w kolejnych plebiscytach.
Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!