Orkan Chorzemin zremisował z Pogonią Śmigiel 0:0

Katarzyna Jąder
Orkan Chorzemin zremisował z Pogonią Śmigiel 0:0 Foto. Kasia Jąder
Orkan Chorzemin zremisował z Pogonią Śmigiel 0:0 w sobotę 12 kwietnia na własnym boisku. Mecz z 3 drużyną w tabeli w pierwszej połowie był pod dyktando przeciwników, jednak wynik jest zadowalający

W ramach XX kolejki leszczyńskiej klasy Okręgowej Orkan Chorzemin poradził sobie w meczu z wyżej notowaną Pogonią Śmigiel, remisując i zdobywając punkt.
W pierwszej połowie przeciwnicy pokazywali swoją wyższość, jednak nie zabrakło momentów, których nie wykorzystali.
Orkan Chorzemin podniósł się po porażce z XIX kolejki, gdzie wysoko przegrał. W sobotnim (12.04) meczu udało im się uwierzyć we własne siły i nie poddać się Pogoni Śmigiel.
- Z tą drużyną zawsze nam się dobrze grało - mówi trener Marek Kubala. - Wynik meczy z Pogonią Śmigiel zazwyczaj był remisowy. W drugiej połowie zespół uwierzył, że może ten mecz wygrać. Grali mądrze w obronie, natomiast wyprowadzaliśmy kontry, które mogły zakończyć się bramką. Niestety nie było podstawowych napastników i dlatego nie udało się wykorzystać tych sytuacji.

W meczu zagrali: Szymon Brychcy, Adrian Rurkowski, Krystian Buśko, Damian Szofer, Łukasz Masiorek, Robert Żok, Łukasz Wawrzyński, Rafał Kubala (88' Krzysztof Kasperski), Emil Świniarski, Patryk Buśko,
Patryk Dominiak (26' Arkadiusz Kasperski).