WOLSZTYN. Przegrana Wolsztyniaka z liderem(Foto,Film)

Roman Rzepa
Seniorzy Wolsztyniaka Wolsztyn przegrali z Pogonią Szczecin - liderem I ligi piłki ręcznej seria A

W meczu 14 kolejki I ligi mężczyzn zespół Wolsztyniaka podejmował przed własną publicznością drużynę Gaz-System Pogoń Szczecin.

Nie udana pierwsza połowa, zakończyła się dla miejscowych wynikiem 8:13. W pierwszych minutach drugiej części spotkania wiele wskazywało na to, że to jednak wolsztyński KPR wyjdzie zwycięsko z tego pojedynku. Niestety mimo dobrej gry w drugiej połowie Wolsztyniak uległ szczecinianom 19:23.

Bramki zdobyli:

Wolsztyniak Wolsztyn: Tomiak Jarosław 1, Szutta Norbert 4, Kaczmarek Hubert 6, Wajs Maciej 2, Chrapa Artur 3, Przekwas Michał 3.

Pogoń Szczecin: Walczak Patryk 1, Biały Paweł 2, Nardziński Jacek 2, Krupa Paweł 1, Kokoszka Aleksander 3, Jedziniak Wojciech 1, Vieselin Chakmakov 2, Markovic Nenad 2, Frelek Piotr 5, Masiak Łukasz 4