Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Wolsztyniak Wolsztyn na remis w derbach

Danuta Rzepa
Wolsztyniak Wolsztyn
Wolsztyniak Wolsztyn Fot. Roland Buśko
Wolsztyniak Wolsztyn rozegrał niezwykle zacięty pojedynek 7 kolejki I ligi piłki ręcznej z Realem –Astromal Leszno . Nasi piłkarze osiągnęli remis w derbach przed własną publicznością 25:25

Wolsztyniak Wolsztyn zaczął nie najlepiej
Piłkarze Wolsztyniaka Wolsztyn nie zaczęli najlepiej tego spotkania i tym samym wywalczyli tylko remis w derbach z Realem –Astromal Leszno . Od początku żadna z drużyn nie potrafiła sobie wypracować bezpiecznej przewagi i gdy w 25 minucie gospodarze odskoczyli na cztery bramki 11-7

Piłkarze Wolsztyniaka Wolsztyn zaspali
Wydawało się ,że jest to przełomowy moment i tylko kwestią czasu będzie powiększanie przewagi przez miejscowych. Niestety zawodnicy z Wolsztyna dosłownie zaspali i na przerwę schodzili przy stanie 12-12 .

Remis w derbach Wolsztyniaka Wolsztyn spowodowany złym sędziowaniem?
Po meczu trener Wolsztyniaka Wolsztyn Marcin Pietruszka nie krył swego oburzenia spowodowanego, jego zdaniem, skandaliczną pracą arbitrów . Trener stwierdził ,że jego zespół rozegrał najlepszy mecz w sezonie, jednak nie było możliwości wygrać z dobrze dysponowanym rywalem, który miał za sobą jeszcze dwóch sędziów .