Jesteś uzależniony od Facebooka? Ta aplikacja może ci pomóc! Jesteś uzależniony od Facebooka? Ta aplikacja może ci pomóc!

Jesteś uzależniony od Facebooka? Ta aplikacja może ci pomóc! (© Pixabay.com)

Masz problem z "wylogowaniem się do życia"? Podświadomie czujesz, że spędzasz zbyt wiele czasu w sieci zaniedbując przy okazji swoje obowiązki? Sprawdź nową aplikację na smartfony - wirtualne drzewko! Rośnie, kiedy odkładamy telefon.

Z tą aplikacją mamy szanse raz na zawsze odzwyczaić się od nałogowego korzystania z Facebooka, Instagrama czy Twittera. Tak przynajmniej przekonują twórcy aplikacji Forest. Mamy szansę wyhodować wirtualne drzewko, ale musimy się trochę postarać. Drzewo rośnie bowiem tylko wtedy, kiedy odkładamy telefon. Jeśli chwycimy za telefon przed czasem - drzewko umrze.

Aplikacja kosztuje co prawda 9zł, ale za każde wyrośnięte drzewko otrzymujemy wirtualne monety, za które możemy nabyć prawdziwe sadzonki. Twórcy apki współpracują bowiem z organizacją, która zajmuje się sadzeniem prawdziwych drzew.
Zobaczcie też: "Love Poland Design" z miłości do Warszawy i Polski! Zobaczcie niezwykłe projekty


Hallo

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!