Sobota 2 grudnia była pierwszym dniem turnieju mikołajkowego Reiss Cup rozgrywanego w Miejskiej Sali Sportowej Świtezianka w Wolsztynie

Blisko siedmiuset zawodników bierze udział w turnieju Mikołajkowym Reiss Cup rozgrywanym w MSS Świtezianka w Wolsztynie. Impreza ze względów logistycznych podzielona została na dwa dni i tak roczniki 2009/2010 rozgrywały swoje mecze w sobotę 2 grudnia, natomiast roczniki 2005/2006 rywalizować będą w niedzielę 3 grudnia. Podczas sobotnich zmagań rozegrano dwie tury turnieju. W pierwszej z nich najlepsza okazała się drużyna Leszno II, która wyprzedziła ekipę z Nowego Tomyśla, Kościana oraz Leszno IV. W drugiej turze na najwyższym stopniu podium stanęła drużyna gospodarzy, która wyprzedziła ekipę Gostyń IV. Trzecie miejsce zajęła drużyna Gostyń IV, a czwarte Wolsztyn II . Oprócz gospodarzy w sobotnich zmaganiach wystąpiły ekipy z Leszna, Nowego Tomyśla, Kościana, Obry, Opalenicy, Przemętu, Grodziska Wielkopolskiego, Gostynia, Rawicza, Krobi, Ponieca, Pogorzeli oraz Pniew.

Z regionu

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!