Mistrzostwo Lubuskiej Ligi Młodziczek w Piłce Siatkowej sezonu 2014/2015

Dorota Michalczak
Mistrzostwo Lubuskiej Ligi Młodziczek w Piłce Siatkowej sezonu 2014/2015 Zdzisław Nowak
8 lutego w hali sportowej ZST odbyła się 12 kolejka o Mistrzostwo Lubuskiej Ligi Młodziczek w Piłce Siatkowej sezonu 2014/2015. W walce o miejsca 1-9 gospodarz SPS Zbąszynek spotkała się z MLKS ZAWISZA Sulechów oraz UKS DWÓJKA Kostrzyn n/Odrą.

Zbąszynek. Mistrzostwo Lubuskiej Ligi Młodziczek w Piłce Siatkowej sezonu 2014/2015

W pierwszym meczu drużyna SPS Zbąszynek pokonała MLKS ZAWISZA Sulechów 2 : 1 (7-25 25-17 15-13),
w drugim meczu drużyna MLKS ZAWISZA Sulechów pokonała UKS DWÓJKA Kostrzyn n/Odrą 2 : 1 (19-25 25-17 15-7), a w trzecim meczu drużyna UKS DWÓJKA Kostrzyn n/Odrą przegrała z SPS Zbąszynek 0 : 2 (25-27 28-30).

W pierwszym secie UKS DWÓJKA przy stanie 24-19 miała aż 5 piłek setowych lecz nie wykorzystała szansy. SPS Zbąszynek doprowadziła do remisu 24-24 i set wygrała 27-25. Drugi set także był bardzo zacięty. Miejscowe popełniały mniej błędów, i ostatecznie wygrały 30-28 ku uciesze miejscowych kibiców.

W przerwach meczów kibicom czas umilały zbąszyneckie cheerleaderki WHISPERS oraz zespół " Słoneczny Blask".

Po 12 kolejkach i 24 meczach w tabeli prowadzi: 1 - USA VIRTUS Lubsko-Szlichtyngowa - 48 pkt.,