Nowy numer Dnia Wolsztyńskiego już od wtorku w sprzedaży

Zapraszamy już od wtorku, po najnowszy numer tygodnia "Dzień Wolsztyński" w którym jak zwykle wiele ciekawych tematów.
Dzień Wolsztyński
 Dzień Wolsztyński

W najnowszym Dniu Wolsztyńskim przeczytasz m.in.:
- Złodziej torebek z Wolsztyna zatrzymany
- W Wielichowie padła wygrana w Lotto
- Programy kandydatów na burmistrza Wolsztyna i wójta Siedlca
- Ogłoszono kolejny przetarg na pałac w Wolsztynie
- Fotorelacja z zakończenia sezonu motocyklowego

Wideo

Marcin Paczkowski

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

19.10.2018, 21:37

Fronckowiak nawet jeździł po kolędzie

19.10.2018, 21:01

Przed wyborami nawet rozmawiajo a potem to nie znajo .

19.10.2018, 14:17

Przemek co wymyśliłeś znowu, co to za przebieraniec u Ciebie. No weż .

18.10.2018, 17:16

Z PSL - u i nie tylko...

18.10.2018, 14:24

Pytanie nr 1!!! Kto finansował krótki filmik z dużym pokładem kontrowersji mający na celu kompromitacje wojtka??? Krajol to ty??? Nie wierze w przypadki!!!

18.10.2018, 13:05

Zenek: pan 1 z PSLu?

18.10.2018, 12:36

Pan z pierwszego miejsca do rady powiatu kończy zwykle zapał do pracy razem z kampanią wyborczą.

17.10.2018, 12:38

Pytanko; poprzedni dyrektor ddz kiedy nie zostanie wójtem gminy kolsko, wszystko na to wskazuje wróci niczym spadochroniarz na ziemie wolsztyńską ?

17.10.2018, 12:31

Pioter nie uciekniesz!!!

17.10.2018, 11:39

Przez to Pioter ucieka do Ratusza .

17.10.2018, 10:08

Nowy dyrektor Domu Dziecka!!! Co stało sie z poprzednim??? Brak artykułu w lokalnych gazetach, kiedy miało to miejsce w lutym 2017r. Nie ma czym sie teraz chwalić? Mozna odnieść wrażenie, ze wszystko miało swój cel panie Frackowiak.

17.10.2018, 09:57

Krajol podczas spotkania z wyborcami stwierdził, ze powiat sie sypie!!! Sypia to sie niunie z kim popadnie!!! Starosta z kolegami ro******l powiat. Chłopie przestań żłopać gorzale i idź na terapie

17.10.2018, 09:50

Pozdrowienia dla buraka z nowej wsi i ciepłego platfusa z dolnośląskiego.

17.10.2018, 09:37

Zakwas kilku buraków zmienił moje życie, niestety na gorsze. Podobno buraczki są zdrowe.

17.10.2018, 09:13

Wyborco ,czy na podstawie posiadanych informacji o kandydacie na burmistrza zatrudniłbyś go do swojej firmy na menadżera ? Burmistrz kto to? Dobry menadżer.

16.10.2018, 20:40

Je**c cały PSL

16.10.2018, 13:27

PZPR =ZSL=PSL

15.10.2018, 22:31

Pinokio - kłamczuszek z przemetu

15.10.2018, 22:16

Mam nadzieję że mieszkańców gminy Przemet Januszek nie nabierze.

15.10.2018, 20:25

Ten ktoś widocznie ma kilka twarzy

15.10.2018, 19:58

Plakaty plakatami, ale po co wycinac komus twarz? Wstyd w jaki sposob ludzie traktuja sie wzajemnie.

15.10.2018, 10:22

Prawda

14.10.2018, 19:43

Ostatnia prosta i już będziecie mogli spocząć na laurach swoim starym sposobem . Suweren coś potrzebuje a was nie ma.

13.10.2018, 23:04

Kiedy w Wolsztynie odbędzie się debata kandydatów na burmistrza? Do wyborów pozostało niewiele czasu. Czyżby wszystkim kandydatom zabrakło odwagi na bezpośrednie pytania ze strony mieszkańców? Strach to zły doradca. Jak się powiedziało A to trzeba powiedzieć B.

12.10.2018, 21:53

Artur nie wiem czy ty to ty (pewnie nie ty a ktoś jaja sobie robi - bardzo trafnie z resztą), ale nie ma co okazywać skruchy. Nie dorastasz do pięt obecnemu Burmistrzowi. Mam nadzieję że wyborcy nie nabrali się na twoja grochówkę i pączki i znają powiedzenie że klapki nosi się na stopach a nie na oczach :)