Pałac Kultury zostanie zburzony? Póki co to rewelacyjny pretekst do... Pałac Kultury zostanie zburzony? Póki co to rewelacyjny pretekst do...

Pałac Kultury zostanie zburzony? Póki co to rewelacyjny pretekst do... (© fot. pixabay.com)

Pomysłowi ludzie potrafią nawet najczarniejsze scenariusze przekłuć w sukces. Tak postąpili przedstawiciele Pałacu Kultury i Nauki, którzy pomysły o zburzeniu budynku przekształcili w promocję.

Wcześniej pisaliśmy o spektakularnym pomyśle zburzenia warszawskiej budowli. Więcej na ten temat przeczytacie w tym artykule: Pałac Kultury i Nauki zostanie zburzony? Wicepremier Gliński nie ma nic przeciwko. Pracownicy "znaku stolicy" postanowili kuriozalną sytuację wykorzystać na swoją korzyść. Dzięki pomysłowi na zburzenie PKiN stworzyli reklamę zachęcającą do odwiedzenia tarasu widokowego. Oto jej treść:Jak Wam się podoba taki pomysł?


Zobaczcie też: Warszawa z wysokości. Przyjrzeliśmy się Pałacowi Kultury i... znaleźliśmy pewien szczegół [GALERIA]


Hallo

Komentarze (27)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

rodak 112 (gość) (matka polka)

Co do postu Matki Polki to rzeczywiscie MIRA25 ma w pelni racje.Co za ludzie msciwi sa w naszej ojczyznie.Za grosz kultury i poszanowania.Nie dziwmy sie ,ze na swiecie panuje taka nienawisc wsrod ludzi.Takich jak ty ......matka polka .......jak sie tu nazywac nie mialbym skrupulow wsadzic cie do pieca krematoryjnego.

matka polka (gość)

Jakim prawem tacy żydzi jak gliński i morawiecki ośmielają się pasożytować w polskim rządzie ?
Świadczy o tym ich nienawiść do polskiej kultury- PKiN to POLSKI zabytek który najbardziej razi żydów.
W pierwszej kolejności to Duda musi oczyścić polski rząd z żydostwa aby ci co go wybrali na prezydenta uwierzyli że zgodnie z funkcją służy Polakom a nie żydom! Zniknąć to musi muzeum żydowskie - nasz koszt 320 milionów- odebrać żydom polskie emerytury- oraz prawa do polskiej wody i kamienic - oczekuje tego od polskiego prezydenta jako POLKA i bezpartyjna teistka!

Daro (gość)

Polszo hołoto jak chcecie zburzyć to pierw zburzcie PO PiS ale wszystkich nawet tych co głosowali na nich

kermo (gość)

Ja zgadzam się na wystrzelenie Pałacu Kultury w powietrze. Pod jednym warunkiem. Cały pis wsadzi się do budynku a ja nacisnę czerwony guzik ...

Fałęsiok (gość)

Coś się, coś się popsuło i we wszystkich sondażach zdecydowanie prowadzi Partia Kaczystowska. I już mogłoby się wydawać, że nie ma żadnej nadziei dla polskiej demokracji, gdyby nie wspaniały pomysł racjonalizatorski radzieckich uczonych z Radia Zet. Otóż po miesiącach intensywnych badań odkryli oni, że skoro istniejące partie postępu nie potrafią wygrać sondażowej rywalizacji, to trzeba stworzyć coś na wzór Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej. Nie od dziś przecież wiadomo, że najlepsze są stare, sprawdzone rozwiązania z czasów Polski Ludowej. Dlatego też w najnowszym sondażu dla Radia Zet pojawiła się nowa partia pod nazwą "Zjednoczona Opozycja", która niczym pierścień władzy połączyła w jedno Partię Opozycjonistów Totalnych, Partię Nowoczesnych Banksterów i Partię Chłopską. Na efekt nie trzeba było długo czekać. Wygrała ona zdecydowanie dwoma punktami procentowymi z Partią Kaczystowską. A mogło być jeszcze lepiej gdyby do Zjednoczonej Opozycji dodać Partię Ludzi Jaszczurów lub Jedną Rosję Władymira Władymirowicza. Jest więc nadzieja dla polskiej Demokracji. Pozostaje tylko liczyć, że reakcja nie wpadnie na podobny pomysł i nie zacznie tworzyć na potrzeby sondaży Partii Kaczystowsko-Kukizowej. Może się bowiem wtedy okazać, że ten Ciasteczkowy Potwór jest w stanie zmienić konstytucję i nie będzie już czego bronić. By żyło się lepiej! By żyło się lepiej wszystkim!

Lewiatan (gość) (Genek)

Zapewne postradał rozum, bo to i wiek ku temu skleroza granicząca z alzheimerem i dyplomy załatwione przez polonofoba rajmunda kalisteina, jego ojca! Ale teczki są, a w nich haki na wszystkich, w doskonałym komplecie, ciekawe kiedy otumanieni Polacy się zorientują, jak bardzo byli robieni w konia przez kalinstejna-kaczyńskiego i rydzyka dyrektora?

Mane Tekel Fares (gość)

Mówiąc BRUTALNIE, to Pajac Qltury do Warszawy NIE PASUJE. Ale ileż straszydeł okazało się osobami że do rany je przyłóż? Ileż okropieństw wciąż stoi? Niesławne nowojorskie wieże WTC były obrazą dla poczucia estetyki, a przestały swoich trzydzieści lat, zanim głupi Jankesi pozwolili je sobie zburzyć... Tak tak - niewiele było trzeba żeby WTC stało do dziś dnia, a dni Jankesów są i tak chyba policzone.

Kronikarz (gość) (ubol)

Dobrze napisałeś ukraińcu, bo stalin jest waszym dobrodziejem, dzięki niemu zaistnieliście jako sowiecka republika, i dzięki niemu i NKWD-owskiej Akcji Wisła, zamiast w chlewach, mieszkacie w mieszkaniach po ludziach, którzy uciekli do Niemiec i tych w Polsce, którzy zginęli w czasie wojny!

ukrynapal (gość) (wolna i niepodległa )

sowieckiego powiadasz ukraińcu! Przecież to dzięki sowieckiemu stalinowi i waszemu rodakowi, chruszczowowi, zaistnieliście jako quasi państwo w ukraińskiej republice sowieckiej,sowiecki ukraińcu, bo tak to byliście zbędnym balastem na skraju; Rzeczpospolitej, Słowacji, Rumuni i Rosji!

orkan (gość)

No proszę ilu ukraińcow pasożytuje w Łodzi; Nie Bolek, Alina, wolna i niepodległa..(zapewne banderowska ukraina?), ubol, raz sierpem raz młotem. Niezła grupa zapewne ze związku banderowców w Polsce!