Postanowienia noworoczne 2019. Schudnąć, więcej podróżować, wydawać mniej pieniędzy. Wiele obiecujemy sobie przed rozpoczęciem Nowego Roku. Okazuje się, że postanowień mamy jednak o wiele więcej. Jakie mamy plany na 2019 rok? Kliknijcie w zdjęcie, aby uruchomić galerię z przymrużeniem oka.


Hallo

Komentarze (13)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Luiza (gość)

ja mam chyba takie w miare popularne- zrzucić pare dobrych kilogramów. Zapisałam się na kurs tańca do Centrum Tańca Szczepan- polecam! naprawdę daje kopa

Kasia Rejchel

moim postanowieniem było znalezienie hobby i sie udalo! Zapisałam się do royal dance center, bo to w sumie jedyna godna uwagi rozrywka w moim miescie ... i po 2 zajeciach zakochalam sie w tancu ! <3

Miau Miau Hau Hau (gość)

A ja ugotują jakiegoś smacznego pieska na obiad. Podobno pudle mają miękkie mięsko, tylko kości dużo. Ewentualnie zrobię potrawkę z kota.

Krzysiek (gość)

W tym roku swoje postanowienia noworoczne wdrażam w życie! Zapisałem się już na siłownię, ale to nie wszystko bo nawet zakupiłem sobie ławeczkę do ćwiczeń na Wassermanie. Elegancko przyszła do domu i działam.

Dziad (gość)

Chyba przestanę uprawiać SEX. Mam już 98 lat i 2x dziennie już mnie męczy. No? Jakby jakaś osiemnastka.

Karol (gość)

Ja mam postanowienie nawiązujące do pierwszego zdjęcia artykule. Pójdę do wyrka z dwiema suczkami na raz. A drugie moje postanowienie jest takie, że będę zmieniał majtki mniej więcej raz na miesiąc.