Kierujący skodą fabią mężczyzna potrącił na przejściu dla pieszych nastolatkę, która z obrażeniami głowy trafiła do szpitala. Do zdarzenia doszło w poniedziałek w godzinach porannych na ul. Doktora Kocha w Wolsztynie. Jak wykazało badanie alkotestem kierowca auta osobowego był trzeźwy.

W poniedziałek, około godziny 07:30 na ul. Kocha w Wolsztynie kierowca skody fabii, 27-letni mieszkaniec Grodziska Wlkp. potrącił znajdującą się na przejściu dla pieszych młodą kobietę. Piesza z podejrzeniem wstrząśnienia mózgu i ogólnymi potłuczeniami przetransportowana została do szpitala w Wolsztynie, gdzie udzielono jej pomocy.

Policjanci zatrzymali kierowcy prawo jazdy. Dalszy tok postępowania oraz konsekwencje dla sprawcy uzależnione będą od rozmiaru obrażeń, jakie odniosła piesza. Karą za spowodowanie wypadku jest nawet trzyletnie pozbawienie wolności.

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!