Etap powiatowy głosowania w plebiscycie zakończy się 15 grudnia. Lista nominowanych została już zamknięta. Sprawdź na kogo głosować w powiecie wolsztyńskim

Rozpoczęliśmy tegoroczną edycję prestiżowego plebiscytu HIPOKRATES WIELKOPOLSKI, w którym wybierzemy najlepszych lekarzy, pielęgniarki i placówki medyczne w naszym powiecie oraz województwie. Na zwycięzców czekają prestiżowe tytuły, statuetki oraz cenne nagrody, które wręczymy podczas uroczystej gali. Etap głosowania na kandydatów zgłoszonych w kategoriach powiatowych zakończy się 15 grudnia. Do etapu wojewódzkiego zostaną zakwalifikowani ci, którzy uzyskają największą liczbę punków w poszczególnych kategoriach w swoich powiatach. Z każdego powiatu do etapu wojewódzkiego przejdzie zwycięzca głosowania i jedna placówka służby zdrowia.

Do naszego konkursu zgłoszono osoby, które w stosunku do pacjenta wykazują się wyjątkową empatią, wrażliwością, życzliwością, a także takie, które podziwiamy za ponadprzeciętną wiedzę lub umiejętności.

Plebiscyt organizowany przez redakcję „Głosu Wielkopolskiego” pod honorowym patronatem Jana Grabkowskiego, starosty poznańskiego oraz prof. dr hab. Andrzeja Tykarskiego, rektora Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.

Wejdźcie w galerię i poznajcie bliżej naszych liderów!

Z regionu

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!