PIŁKA NOŻNA
Lech Poznań – Jagiellonia Białystok, T-Mobile Ekstraklasa (grupa mistrzowska), niedziela, godz. 15.30. Stadion przy ul. Bułgarskiej w Poznaniu.
Tarnovia Tarnowo Podgórne – Nielba Wągrowiec, III liga, sobota, godz. 12. Stadion przy ul. 27 Października w Tarnowie Podgórnym.
Warta Poznań – Lech II Poznań, III liga, sobota, godz. 16. Stadion przy ul. Droga Dębińska w Poznaniu.
Polonia Środa Wielkopolska – Jarota Jarocin, III liga, sobota, godz. 16. Stadion przy ul. Sportowej w Środzie Wielkopolskiej.
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski – Unia Solec Kujawski, III liga, sobota, godz. 16. Stadion przy ul. Piłsudskiego w Ostrowie Wlkp.
Sokół Kleczew – Start Warlubie, III liga, sobota, godz. 17. Stadion przy Alejach 600-lecia w Kleczewie.
Victoria Września – Sparta Brodnica, III liga, sobota, godz. 17. Stadion przy ul. Kosynierów we Wrześni.
IV LIGA WIELKOPOLSKA
grupa północna – sobota: Iskra Szydłowo – 1922 Lechia Kostrzyn (16), Leśnik Margonin – Zjednoczeni Trzemeszno (16), Lubuszanin Trzcianka – Wełna Skoki (16), Mieszko Gniezno – Warta Międzychód (17), Płomień Przyprostynia – Sparta Oborniki (17), Grom Plewiska – 1920 Mosina (17); niedziela: Huragan Pobiedziska – GKS Dopiewo (15), Pelikan Niechanowo – Sparta Szamotuły (15).
grupa południowa – sobota: Obra 1912 Kościan – Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski (16), Olimpia Koło – PKS Racot (16), Orzeł Mroczeń – UKS Kania Polcopper Gostyń (16), Grom Wolsztyn – KKS Włókniarz 1925 Kalisz (17), LKS Gołuchów – Górnik Konin (17), SKP Słupca – LKS Ślesin (17), Victoria Ostrzeszów – Polonia 1912 Leszno (17);
niedziela: Piast Kobylin – Dąbroczanka Pępowo (17).
Warta Poznań – Arka Gdynia, Liga Makroregionalna Juniorów Młodszych, niedziela, godz. 14. Stadion przy ul. Droga Dębińska w Poznaniu.
Polonia Środa Wielkopolska – Górnicza Konin, II liga kobiet (grupa wielkopolska), niedziela, godz. 14. Stadion przy ul. Sportowej w Środzie Wielkopolskiej.
GSS Grodzisk Wielkopolski – GOSRiT Luzino, II kobiet (grupa wielkopolska), niedziela, godz. 15. Stadion przy ul. Powstańców Chocieszyńskich w Grodzisku Wlkp.
ZOBACZ TAKŻE: Lech Poznań czy Legia Warszawa? Sześć kroków do mistrzostwa Polski [TERMINARZ]
KOSZYKÓWKA
Finał mistrzostw Polski koszykarek do lat 18, piątek, godz. 10 Katarzynki Toruń – SKS 12 Warszawa, godz. 12.15 MUKS WSG Supravis Bydgoszcz – Trójka OSiR Żyrardów, godz. 16 JAS-FBG Sosnowiec –Żak Nowy Sącz, godz. 18.15, Bryza Politechnika Gdańska – MUKS Poznań, sobota, godz. 10, mecz o 7. miejsce, godz. 12.15, mecz o piąte miejsce, godz. 16 i godz. 18.15, półfinały, niedziela, godz. 10, mecz o trzecie miejsce, godz. 12.15, finał. Hala Oaza przy ul. Ignacego Krasickiego w Kórniku.
FUTSAL
KS Gniezno – TPH Polkowice, baraż o ekstraklasę mężczyzn, sobota, godz. 19. Hala przy ul Paczkowskiego w Gnieźnie.
PIŁKA RĘCZNA
Nielba Wągrowiec – Wybrzeże Gdańsk, PGNiG Superliga mężczyzn, sobota, godz. 17. Hala OSiR przy ul. Kościuszki w Wągrowcu.
KAJAKARSTWO
Sprinterskie regaty Wojciecha Skrzypczyńskiego, sobota, godz. 10. Tor regatowy Malta przy ul. Wiankowej w Poznaniu.
RUGBY
Posnania Poznań – Orkan Sochaczew, ekstraliga mężczyzn, sobota, godz. 15. Stadion przy ul. Słowiańskiej w Poznaniu.
LEKKA ATLETYKA
Mistrzostwa Wielkopolski juniorów i juniorów młodszych, sobota, godz. 12.30, niedziela, godz. 13. Stadion przy ul. Warmińskiej w Poznaniu.
HOKEJ NA TRAWIE
AZS AWF Poznań – Grunwald Poznań, I liga mężczyzn, sobota, godz. 16. Boisko AWF przy ul. Królowej Jadwigi w Poznaniu.
Polonia Środa Wlkp. – UKH Start 1954 Gniezno, I liga mężczyzn, sobota, godz. 17.30. Boisko przy ul. Sportowej w Środzie Wielkopolskiej.
AZS Politechnika Poznańska – Grunwald Poznań, I liga mężczyzn, niedziela, godz. 12. Boisko przy ul. Królowej Jadwigi w Poznaniu.
AZS AWF Poznań – Pomorzanin Toruń, I liga mężczyzn, niedziela, godz. 14. Boisko AWF przy ul. Królowej Jadwigi w Poznaniu.
Polonia Środa Wlkp. – LKS Rogowo, I liga mężczyzn, niedziela, godz. 14. Boisko przy ul. Sportowej w Środzie Wielkopolskiej.
Stella Gniezno – UKHT Ósemka Tarnowskie Góry, II liga mężczyzn, sobota, godz. 19. Stadion przy ul. Sportowej w Gąsawie.
Stella Gniezno– UKHT Ósemka Tarnowskie Góry, II liga mężczyzn, niedziela, godz. 12. Stadion przy ul. Sportowej w Gąsawie.
AZS Politechnika Poznańska – KKS Polonia Wrocław, mistrzostwa Polski juniorek, niedziela, godz. 16. Boisko AWF przy ul. Królowej Jadwigi w Poznaniu.
ŻUŻEL
MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia Ostrów Wielkopolski – ŻKS ROW Rybnik, Nice Polska Liga Żużlowa (1. liga), niedziela, godz. 16. Stadion przy ul. Piłsudskiego w Ostrowie Wielkopolskim.
Kolejarz Intermarche Rawicz – Wybrzeże Gdańsk, 2. PLŻ, niedziela, godz. 15. Stadion przy ul . Grota Roweckiego w Rawiczu.
KARTINGI
Trzecia i czwarta runda Rok Cup Poland i Easykart, sobota, godz. 12, niedziela, godz. 12. Tor „Poznań” przy ul. Wyścigowej w Przeźmierowie.
TRIATHLON
Puchar Firmy Karlik w Multisporcie, niedziela, godz. 11. Start kąpielisko (plaża) nad Jeziorem Maltańskim w Poznaniu.
TENIS STOŁOWY
Indywidualne i drużynowe mistrzostwa Polski młodziczek i młodzików, piątek godz. 9 i 15.20, sobota, godz. 9 i 16, niedziela, godz. 9, finały od godz. 11. Hala przy ul. Kołłątaja w Luboniu.
PIŁKA WODNA
Międzywojewódzkie mistrzostwa młodzików, sobota, godz. 10.30, DSW Waterpolo Poznań – Legia Warszawa, godz. 18, DSW Waterpolo Poznań – Pałac Młodzieży Warszawa, niedziela, godz. 11.30, DSW Waterpolo – KSZO Ostrowiec Św. Termy Maltańskie przy ul. Termalnej w Poznaniu.
KOLARSTWO GÓRSKIE
Kostrzyn MTB Maraton, niedziela, godz. 10.50. Start i meta stadion Lechii przy ul. Sportowej w Kostrzynie.
REKREACJA
Piąty 24-godzinny Rawicki Festiwal Sportu, sobota, godz. 17. Osiem aren sportowych Rawicza.
Test Coopera dla wszystkich, sobota, godz. 10. Stadion AWF przy ul. Królowej Jadwigi w Poznaniu.
Jak głosujemy w II turze wyborów samorządowych
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?