W związku ze zbliżającym się dniem Wszystkich Świętych przedstawiamy zmiany w organizacji ruchu, jakie obowiązywać będą w dniach od 29 października do 2 listopada.

Ze względu na znaczący wzrost natężenia ruchu związany z Dniem Wszystkich Świętych informujemy, że podobnie jak w latach wcześniejszych w dniach od 31 października do 2 listopada b.r. zostaną wprowadzone tymczasowe zmiany w organizacji ruchu w okolicy cmentarza parafialnego przy ulicy Lipowej w Wolsztynie, polegające przede wszystkim na wprowadzeniu znaków „zakazu zatrzymywania” na wybranych ulicach, w tym:

• na ulicy Powstańców Wielkopolskich:
- na odcinku od skrzyżowania z ulicą Żegockiego do skrzyżowania z ulicą Krętą,

• na ulicy Słonecznej:
- obustronnie na odcinku od skrzyżowania z ulicą Krętą do skrzyżowania z ulicą Garbarską,

• na ulicy Lipowej:
– obustronnie na odcinku od skrzyżowania z ulicą Nową do skrzyżowania z ulicą Słowackiego.

• na ulicy Nowej
– ruch jednokierunkowy w kierunku od skrzyżowania z ulicą Powstańców Wielkopolskich do skrzyżowania z ulicą Lipową z możliwością zatrzymywania się po lewej stronie drogi.

Przypominamy, że w okolicy cmentarza funkcjonuje kilka bezpłatnych parkingów, jest także możliwość zaparkowania w innych wyznaczonych miejscach

Z regionu

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!