Wybierz region

Wybierz miasto

  Ania Wyszkoni - Kolędy Wielkie

  Kościół Wniebowstąpienia Pana Jezusa
  Wolsztyn, ul. 5 Stycznia/1

  19:00 Wtorek, 5 stycznia

  • Brak informacji o cenie

  Ania Wyszkoni
  Ania Wyszkoni (ur. 21 lipca 1980 roku w Tworkowie na Górnym Śląsku) - wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów. Przez 14 lat była związana z zespołem Łzy, lecz od 2009 roku podąża własną muzyczną drogą. Właścicielka czterech Platynowych i dwóch Złotych Płyt. Jej solowy album "Pan i Pani" uzyskał status Platynowej Płyty przekraczając nakład 40 tys. egzemplarzy.

  13 listopada 2012 odbyła się premiera drugiego studyjnego albumu piosenkarki zatytułowanego Życie jest w porządku. Album promowany był singlem „Zapytaj mnie o to, kochany”, którego premiera odbyła się 22 września 2012.
  W styczniu 2013 Życie jest w porządku uzyskało status złotej płyty. Wtedy też Wyszkoni zapowiedziała wydanie drugiego singla promującego album, na którego wybrany został utwór „W całość ułożysz mnie”. Jego oficjalna premiera odbyła się 21 stycznia 2013.
  Marek Jackowski, z którym Ania nie tylko ściśle współpracowała, ale i zaprzyjaźniła się, zmarł nagle 18 maja 2013 roku w swoim domu we Włoszech. Album "Marek Jackowski" ukazał się już po Jego śmierci, 22 października 2013 roku. W styczniu 2014 ZPAV uznał status Złotej Płyty.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (1)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Esti (gość)

  Super wokalistka

  Jak dobrą masz pamięć? Co wydarzyło się w roku 2018? QUIZ