Wybierz region

Wybierz miasto

  Babski Kabaret – "Old Spice Girls"

  Wolsztyński Dom Kultury
  Wolsztyn, ul. 5 Stycznia/20, +48 68 384 27 61

  18:00 Poniedziałek, 16 listopada

  • Brak informacji o cenie

  Wolsztyński Dom Kultury zaprasza na Babski Kabaret – "Old Spice Girls", który wystąpi 16 listopada 2015 r. o ogdz. 18.00.
  Śmiech przedluża życie,zapewnia zdrowie i poprawia samopoczucie,stąd stały jego deficyt! Porcję szczerego śmiechu zapewni państwu spektakl kabaretowy”OLD SPICE GIRLS” czyli babski kabaret.W jego skład wchodzą trzy artystki o dużym i zróżnicowanym dorobku scenicznym: Emilia Krakowska, Lidia Stanisławska,Barbara Wrzesińska. Łączy je poczucie humoru,wyczucie nonsensu sytuacyjnego…żartobliwy stosunek do płci przeciwnej. "Dokładaja” więc panom w zabawny sposób wykorzystując teksty znakomitych twórców Tuwima, Hemara,Brechta,Czubaszek czy Korpolewskiego.
  Półtoragodzinny spektakl nawiazuje do tradycji klasycznego literackiego kabaretu gdzie skecz, monolog przeplatany jest piosenką czasem gorzką, częściej dowcipnąi gdzie zawsze można liczyć na dobrą puentę.
  źródło: www.domkulturywolsztyn.pl

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Kto to powiedział? Będziesz zaskoczony! TOP cytatów 2018 QUIZ