Wybierz region

Wybierz miasto

  Euforia Festival

  Plaża główna Boszkowo k.Leszna
  Boszkowo, ul. /

  19:00 Sobota, 30 lipca

  Euforia Festival 2016
  Z dumą i uśmiechem na twarzy zapraszamy na Euforia Festival 2016. Co roku przypominamy o atutach Euforia Festival, ponieważ nasz festiwal może poszczycić się jedną z najpiękniejszych lokalizacji na imprezę tego typu.
  Boszkowo (30 km od Leszna, które znajduje się 75 km od Poznania i 100 km od Wrocławia), to miejscowość wypoczynkowa, z dużą bazą noclegową, gdzie znajduje się jedno z najczystszych jezior w Polsce.
  Tak co roku przedstawiamy Wam Euforia Festival, jednak w tym roku jest coś jeszcze – Line-up.
  Paul van Dyk – headliner, jakiego nasz festiwal jeszcze nie miał. Legenda za życia, człowiek którego znają pokolenia. Dj, który nie uległ trendom i jest wierny swojemu stylowi.
  Nie mniej ciekawe są pozostałe nazwiska: Alex M.O.R.P.H. którego gościliśmy już w zeszłym roku, w Waszej opinii zagrał najlepszego seta tej nocy. Obok nich staną Ben Nicky, bardzo charyzmatyczny i przebojowy trance’owy artysta, który grywa jedne z najbardziej niespotykanych setów.
  Do tego dwa house’owe nazwiska – Lissat & Voltaxx oraz Chris Montana.
  Wystarczy odpalić Youtube i sprawdzić jak płodni i wyjątkowi są to producenci. Plejada zagranicznych artystów wspierana będzie niezawodnym składem polskich dj’ów – Alex, onTune w secie B2B z Blue Silence, Kros oraz Smart.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Kto to powiedział? Będziesz zaskoczony! TOP cytatów 2018 QUIZ