Wybierz region

Wybierz miasto

  Kabaret Moralnego Niepokoju wystąpi w Wolsztynie

  hala ŚWITEZIANKI
  Wolsztyn, ul. Marcinkowskiego/10a

  15:00 - 15:00 Niedziela, 22 listopada

  Kabaret Moralnego Niepokoju
  w programie: "Jerzyk dzisiaj nie pije"

  Miejsce:
  Miejska Hala Sportowa ŚWITEZIANKA
  Karola Marcinkowskiego 10a, Wolsztyn

  22 Listopada 2015
  godz. 15:00

  Cena: 50 zł

  KUP BILET W INTERNECIE:
  http://biletynakabarety.pl/event/Kabaret-Moralnego-Niepokoju-Jerzyk-dzisiaj-nie-pije-Hala-Switezianka-Wolsztyn-e22250.html
  https://www.kupbilecik.pl/impreza-7013-kabaret.moralnego.niepokoju.wolsztyn.html
  http://biletyna.pl/event/Kabaret-Moralnego-Niepokoju-Jerzyk-dzisiaj-nie-pije-Hala-Switezianka-Wolsztyn-e22250.html  ZAPRASZAMY!


  „Jerzyk dzisiaj nie pije” to najnowszy program Kabaretu Moralnego Niepokoju, w skład którego wchodzi znana m.in. z serialu „Złotopolscy” czy „Przyjaciółki” Magdalena Stużyńska. Spektakl (oficjalna premiera odbędzie się w listopadzie 2014 roku) jest typowym dla warszawskiej grupy zbiorem skeczy i piosenek, które tworzą panoramę współczesnej Polski i Polaków. Wśród nich znajdują się niewątpliwe hity jak „Palenie” – rozmowa dwóch właścicieli psów, która obiera nieoczekiwany obrót, „Odrabianie lekcji” – coś co przeżył każdy z nas jako dziecko lub rodzic oraz tytułowy „Jerzyk dzisiaj nie pije” – czyli co robić gdy na imieninach żona zabrania mężowi napić się z kumplami.

  Bywa inteligentnie, bez przerwy za to jest śmiesznie. Co więcej, spektakl jest na tyle kulturalny (jedno nieładne słowo na prawie dwie godziny programu), że można przyjść z dziećmi.Warto zobaczyć najnowszy spektakl KMN z jeszcze jednego powodu – jego twórcy nie będą w przyszłości ani młodsi ani chudsi niż teraz.Grupie towarzyszą na scenie żywi muzycy, czyli zespół „Gwiazda z zagranicy”.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  [QUIZ] Czy umiesz odwalać fuszerkę? Zbuduj najgorszy dom na świecie