Wybierz region

Wybierz miasto

  Spotkanie autorskie z Gittą Rutledge

  Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Wolsztyn im. Stanisława Platera
  Wolsztyn, ul. Gajewskich/48, +48 68 384 22 81

  16:00 Środa, 2 marca

  • Brak informacji o cenie

  Biblioteka w Wolsztynie zaprasza na spotkanie autorskie z Gittą Rutledge, które odbędzie się 2 marca 2016 r. (środa) o godzinie 16.00. Oprawę muzyczną zapewni Marcin Dęga.

  Gitta Rutledge urodziła się na pograniczu Europy i Azji, w Czelabińsku na Uralu. Jest poetką z obywatelstwem polskim i amerykańskim. Należy do Związku Pisarzy Polskich na Obczyźnie z siedzibą w Londynie. W 1972 roku wyemigrowała do Stanów Zjednoczonych. Pisać zaczęła na Manhattanie, gdzie mieszkała trzydzieści siedem lat. W 2008 roku zadebiutowała zbiorem wierszy pt. „Labirynt”. Następnie ukazały się kolejne zbiory liryków pt. „Fascynacje”, „Zwierzenia”, „Namiętności”, „Pomiędzy kroplami”. W ubiegłym roku ukazała się jej autobiografia „Podróż przez życie”.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Czy wiesz, że...Najdziwniejsze ciekawostki o Bożym Narodzeniu QUIZ