Wolsztyn
Mieszkaniec Patryk Kaczmarek

Dodano 2016-12-04 18:50:33

UNIHOKEJ: Porażka na inauguracje Mistrzostw Świata.

W dniu dzisiejszym (04.12.2016) Reprezentacja Polski Mężczyzn w Unihokeju rozegrała swój pierwszy mecz na tym turnieju, niestety mimo dobrej gry ulegliśmy Słowakom 4-6. Faworyta niedzielnego spotkania było ciężko wskazać, lecz w ostatnim meczu pomiędzy tymi drużynami lepsi okazali się Słowacy. W 13

Dodano 2014-04-15 15:41:25

Mistrzostwa Świata w Unihokeju w Polsce

[/b] Do Polski przyjedzie czternaście najlepszych drużyn świata w tym między innymi na parkietach w Polsce zobaczymy Szwedki, Finki, Czeski, Szwajcarki - najlepsze cztery Reprezentacje Świata. Polska znalazła się w grupie "A" razem z Czeszkami, Finkami oraz Łotyszkami. Biało-Czerwone swoje mecze

Dodano 2014-04-07 14:57:25

Finał Mistrzostw Polski Juniorek Starszych

Piąte miejsce przypadło drużynie MMKSu Podhale Nowy Targ. Podhalanki wygrały swoje mecze i to one w sobotę odebrały pamiątkowy puchar za zajęcie pierwszego miejsca w Finale "B" Mistrzostw Polski. Na drugim miejscu a turnieju a ostatecznie szóste miejsce przypadło drużynie z Ożarowa Mazowieckiego, natomiast trzecie miejsce a siódme na koniec sezonu przypadło gospodynią turnieju drużynie Juniora Kębłowo, czwarte i ósme miejsce przypadło drużynie Wiatra Ludźmierz, która nie przybyła na turniej do Kębłowa.

NAJLEPSZA TRÓJKA TURNIEJU FINAŁOWEGO "B" MISTRZOSTW POLSKI:
Podlipni Anna - MMKS Podhale Nowy Targ
Olejniczak Joanna - UKS Ambra Ożarów Mazowiecki
Rogozińska Daria - UKS Junior Kębłowo

Wszystkie zawodniczki zostały nagrodzone pamiątkowymi statuetkami oraz koszulkami ufundowane przez UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY "JUNIOR" KĘBŁOWO

Ciupa Ewelina - UKS Ambra Ożarów Mazowiecki

Wszystkie zawodniczki zostały nagrodzone drobnym upominkiem ufundowanym przez sponsora www.sklep.florbalki.pl Pana Kozica Marcina

Najlepszą zawodniczą w punktacji kanadyjskiej została Fryźlewicz Patrycja zawodniczka Podhala Nowy Targ, która zgromadziła na sowim koncie siedem punktów. Patrycja również została najlepszą strzelczynią turnieju Finałowego z dorobkiem siedmiu bramek. Najlepszą asystującą została również zawodniczka Podhala Nowy Targ Mamak Magdalena, która zgromadziła cztery asysty.