Finał Mistrzostw Polski Juniorek Starszych

2014-04-07 14:53:23

Piąte miejsce przypadło drużynie MMKSu Podhale Nowy Targ. Podhalanki wygrały swoje mecze i to one w sobotę odebrały pamiątkowy puchar za zajęcie pierwszego miejsca w Finale "B" Mistrzostw Polski. Na drugim miejscu a turnieju a ostatecznie szóste miejsce przypadło drużynie z Ożarowa Mazowieckiego, natomiast trzecie miejsce a siódme na koniec sezonu przypadło gospodynią turnieju drużynie Juniora Kębłowo, czwarte i ósme miejsce przypadło drużynie Wiatra Ludźmierz, która nie przybyła na turniej do Kębłowa.

NAJLEPSZA TRÓJKA TURNIEJU FINAŁOWEGO "B" MISTRZOSTW POLSKI:
Podlipni Anna - MMKS Podhale Nowy Targ
Olejniczak Joanna - UKS Ambra Ożarów Mazowiecki
Rogozińska Daria - UKS Junior Kębłowo

Wszystkie zawodniczki zostały nagrodzone pamiątkowymi statuetkami oraz koszulkami ufundowane przez UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY "JUNIOR" KĘBŁOWO

Ciupa Ewelina - UKS Ambra Ożarów Mazowiecki

Wszystkie zawodniczki zostały nagrodzone drobnym upominkiem ufundowanym przez sponsora www.sklep.florbalki.pl Pana Kozica Marcina

Najlepszą zawodniczą w punktacji kanadyjskiej została Fryźlewicz Patrycja zawodniczka Podhala Nowy Targ, która zgromadziła na sowim koncie siedem punktów. Patrycja również została najlepszą strzelczynią turnieju Finałowego z dorobkiem siedmiu bramek. Najlepszą asystującą została również zawodniczka Podhala Nowy Targ Mamak Magdalena, która zgromadziła cztery asysty.