Bieg Niepodległości w Wolsztynie

Roman Rzepa
Bieg Niepodległości w Wolsztynie Foto. Aleksandra Buśko, Roland Buśko
Pierwszy Bieg Niepodległości w Wolsztynie. 217 biegaczy stanęło na starcie imprezy biegowej zorganizowanej 11 listopada przez Wolsztyński Klub Biegowy. Do pokonani było 11 kilometrów

Pierwszy Bieg Niepodległości w Wolsztynie

217 biegaczy stanęło na starcie I Biegu Niepodległości zorganizowanego  11 listopada przez Wolsztyński Klub Biegowy.

Start 11.11 o godzinie 11.11

Nie przypadkowo start zaplanowano na godzinę 11.11, a zawodnicy mieli do przemierzenia dystans 11 kilometrów.

Pierwszy Szymon Krawczyk z Wolsztyna

Najlepszy biegacz na pokonanie trasy, która wiodła szlakiem żurawim wokół jeziora Wolsztyńskiego potrzebował zaledwie czterdziestu minut i dwudziestu ośmiu sekund . Wyczynu tego dokonał Szymon Krawczyk z Wolsztyna, na 2 pozycji uplasował się Wiesław Daleki z Wolsztyna z czasem 41.07, zaś 3 był Grzegorz Mikołajczyk z Głodna  41.28 .

Pierwsza Katarzyna Pietruszka z Wolsztyna

Wśród pań bezkonkurencyjna okazała się Katarzyna Pietruszka  z Wolsztyna z czasem 48.04, drugie miejsce zajęła Magdalena Nowak z Grodziska WLKP., trzecie  Iwona Kozłowska z Granowa.