Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Przesuń zdjęcie palcem
Prezes klubu Zryw Wolsztyn. To między innymi dzięki niemu...

Człowiek Roku Dnia Wolsztyńskiego 2014. Wyniki

Człowiek Roku 2014 - Marek Szymankiewicz z Wolsztyna

Prezes klubu Zryw Wolsztyn. To między innymi dzięki niemu klub kajakowy w Wolsztynie został reaktywowany, a zawodnicy odnoszą coraz większe sukcesy. Miniony rok był pod tym względem wyjątkowy. Na Mistrzostwach Województwa Wielkopolskiego wolsztyńscy kajakarze zdobyli aż 11 medali i był to najlepszy wynik wolsztyniaków w historii tych zawodów. Ponadto podczas Międzynarodowych Mistrzostw Polski w Maratonie Kajakowym wywalczyli złoty medal i tytuł Mistrza Polski w kategorii K-2 9000m młodzików. To tylko niektóre z przykładów. Klub cały czas wzbogaca swoje wyposażenie, a już wkrótce wolsztyńscy kajakarze będą mieli bazę z prawdziwego zdarzenia, która powstaje przy dofinansowaniu z Ministerstwa Sportu.

Wyślij SMS o treści: CRW.5 na numer 72355

OTO NASI KANDYDACI - ODDAJCIE NA NICH GŁOS!