Grom Wolsztyn - Dąbroczanka Pępowo 3:0

Roman Rzepa
Strzelcem drugiego gola był Radosław Nolka, który w tym sezonie zdobył już pięć bramek. Obok K. Piosika jest najskuteczniejszym zawodnikiem Gromu
Drużyna Gromu Wolsztyn prowadzona przez T. Leszczyńskiego, pokonała wicelidera rozgrywek IV ligi wlkp. gr. południowej Dąbroczankę Pępowo 3:0.

Do przerwy mecz był bardzo wyrównany. Klarownych sytuacji z jednej jak i z drugiej strony było jak na lekarstwo, a najlepszą sytuację do zdobycia gola zanotowali goście. Zawodnik oznaczony nr 11, w sytuacji sam na sam z Pawłem Kotlarskim posłał futbolówkę tuż obok lewego słupka wolsztyńskiej bramki. Po przerwie do ataku ruszyli gromowcy.