Grom Wolsztyn - Korona Piaski 2:1(1:0) [ZDJĘCIA]

Środowy mecz 29 kolejki rozgrywek IV ligi. gr. południowa, zakończył się wygraną Gromu Wolsztyn z Koroną Piaski 2:1(1:0)

Po dwóch kolejnych porażkach z LKS Ślesin 0:2 u siebie i 2:0 w Ostrzeszowie z miejscową Victorią, piłkarze Gromu Wolsztyn zrehabilitowali się swoim kibicom wygrywając w meczu 29-tej kolejki z Koroną Piaski 2:0 (1:0). W 40 minucie bramkę dla Gromu zdobył Paweł Dulat. Na 2:0 W 89 minucie podwyższył Krzysztof Piosik. Tuż przed końcowym gwizdkiem, honorowym golem dla gości popisał się Marcin Skorupiński. Całe spotkanie toczyło się pod dyktando miejscowych, którzy posiadali optyczną przewagę. Gdyby choć dwa lub trzy niecelne strzały były skierowane w światło bramki, wynik byłby dużo korzystniejszy dla gospodarzy. Skład Gromu: Paweł Kotlarski, Sławomir Pukacki, Bogumił Maik, Andrzej Biniakowski, Paweł Woźny, Patryk Rogoziński, Paweł Dulat, Przemysław Śpiączka, Marcin Grolewski, Krzysztof Piosik i Krzysztof Piotrowski.