Grom Wolsztyn po bardzo ciekawym meczu zremisował z AP Reissa 2:2

Dziś w ramach piętnastej kolejki V ligi gr. II Grom Wolsztyn zremisował na swoim obiekcie z AP Reissa Poznań 2:2, remisując do przerwy 1:1.

Mecz zaczął się bardzo dobrze dla gospodarzy, którzy już w trzeciej minucie spotkania po strzale Artura Gawrylczyka objęli prowadzenie 1:0. Oszołomieni tym faktem goście kompletnie się pogubili, co skrzętnie wykorzystywali gospodarze, konstruując od czasu do czasu bardzo ciekawe akcje. Niestety żadna z nich nie przyniosła korzyści bramkowej. Goście z Poznania natomiast po początkowym szturmie gospodarzy powoli zaczęli odkrywać swoje atuty, co doprowadziło w trzydziestej czwartej minucie do remisu. Autorem gola był Michał Patalas. Akademia do końca pierwszej odsłony miała jeszcze kilka klarownych sytuacji ale nie potrafiła ich wykorzystać. Po zmianie stron podopieczni Krzysztofa Piosika znów zaczęli napierać na bramkę rywali czego efektem była bramka Oskara Nowaka zdobyta w sześćdziesiątej minucie spotkania. Goście jednak nie odpuszczali i na minutę przed zakończeniem regulaminowego czasu gry, ponownie po strzale Michała Patalasa, doprowadzili do wyrównania. Ostatecznie mecz zakończył się remisem 2:2.

Strefa Biznesu: Dlaczego chleb podrożał? Ile zapłacimy za bochenek?