Grom Wolsztyn pokonuje Sokoła Kaszczor 3:0 i wskakuje na fotel lidera

W zaległym spotkaniu XIV kolejki leszczyńskiej A-klasy grupy II Grom Wolsztyn pokonał Sokoła Kaszczor 3:0, remisując do przerwy 0:0

Po bezbarwnej pierwszej części spotkania obfitującej jedynie w dużą ilość fauli, druga odsłona przyniosła wiele radości kibicom wolsztyńskiego Gromu. Kilkadziesiąt sekund po wznowieniu gry Jakub Markiewicz idealnie dośrodkował w pole karne w którym czekał już Jędrzej Bauta i precyzyjnym strzałem pokonał bramkarza gości. Na 2:0 w 75 min. podwyższył Jakub Markiewicz, a na dwie minuty przed zakończeniem spotkania kropkę nad i postawił Dawid Kwinto. Po pewnym zwycięstwie nad Sokołem, Grom objął przodownictwo w tabeli i nad czwartą drużyną ma obecnie 16 oczek przewagi. Przypomnijmy, że awans prawdopodobnie mają zapewnione trzy zespoły, tak więc na cztery kolejki przed zakończeniem rozgrywek możemy już podopiecznym Krzysztofa Piosika gratulować awansu.