IV Turniej GP Wolsztyna w Piłce Nożnej Halowej.

Po dwudziestu dwóch sezonach rozgrywkowych w Wolsztyńskiej Amatorskiej Lidze Piłki Nożnej Halowej przyszedł czas na spore zmiany.

Wszystko związane jest z dużo mniejszym zainteresowaniem występujących do tej pory w halowych potyczkach drużyn. W związku z zaistniałą sytuacją organizatorzy rozgrywek postanowili w znaczący sposób zmienić formułę zmagań, zamieniając dotychczasowe rozgrywki ligowe na Turniej GP Wolsztyna w Piłce Nożnej Halowej. Cały cykl Grand Prix składa się z pięciu turniejów, rozgrywanych w odstępach około jednego miesiąca począwszy od listopada 2021, kończąc w marcu 2022. W minioną sobotę na parkiecie Miejskiej Sali Sportowej Świtezianka rozegrano już czwarty z całego cyklu turniejów, a zmierzyły się w nim tak jak w poprzednich zespoły; Zupa z Paczki, FC Ulani, Petarda – Premium i KM Car. W poszczególnych pojedynkach Zupa z Paczki pokonała Ulanych 2:1, przy czym wynik meczu rozstrzygnięty został już w pierwszej połowie spotkania. Petarda – Premium dość gładko, bo 3:0 pokonała KM Car, prowadząc do przerwy już 2:0. W drugim swoim meczu Zupa z Paczki okazała się minimalnie lepsza od KM Car, które ostatecznie pokonała 4:3, prowadząc do przerwy 3:1. W meczu nr cztery Ulani zremisowali z Petardą Premium 2:2. Mecz nr pięć zakończył się zwycięstwem Petardy Premium z Zupą z Paczki w stosunku 2:1. Na zakończenie sobotnich zmagań KM Car minimalnie, bo 3:4 uległ Ulanym, przegrywając do przerwy 0:2.