Jubileusz Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów w Siekówku

OPRAC.:
Ania Borowiak
Ania Borowiak
Starostwo Powiatowe w Wolsztynie
Udostępnij:
Członkowie Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów koło w Siekówku w sobotę, 16 października, uroczyście obchodzili jubileusz 20-lecia. W obchodach wzięli udział nie tylko seniorzy, ale i zaproszeni goście, wśród których znaleźli się między innymi starosta Jacek Skrobisz i wójt gminy Przemęt, Janusz Frąckowiak.

Podobnie jak jesień może być najpiękniejszą porą roku, tak i dojrzały wiek może być najlepszym okresem życia. Od lat przekonują o tym seniorzy, którzy wciąż chcą być aktywni, a w ich głowach nie brak pomysłów na kolejne działania. Członkowie Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów koło w Siekówku już od 20 lat podejmują kolejne inicjatywy i przedsięwzięcia. We wszystkich wycieczkach rekreacyjnych, turnusach wypoczynkowych, festynach, zabawach, turniejach wzięło udział łącznie około 20 tysięcy osób!

Podczas jubileuszowych uroczystości starosta złożył wszystkim najserdeczniejsze gratulacje, a na ręce prezesa Józefa Witkiewicza wręczył okolicznościowy adres. Członkinię zarządu obdarował bukietem kwiatów.

Starosta Jacek Skrobisz zapewnił również o woli dalszego wspierania koła w realizacji jego planów i zamierzeń. Podczas uroczystości odbyło się wręczenie Złotych Odznak Honorowych dla najbardziej zasłużonych działaczy. Odznaczeniami uhonorowani zostali Jadwiga i Jan Kubalowie, Krystyna i Czesław Kostrzewowie, Stanisław Bemka, Teresa Grodziska, Gertruda Kliem i Janina Cudecka. Serdecznie gratulujemy!

Jubileusz Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów w Siekówku

Ruszyła budowa bariery na granicy polsko-białoruskiej

Wideo

Dodaj ogłoszenie