Jubileusz Rady Powiatowej Wielkopolskiej Izby Rolniczej w Wolsztynie

OPRAC.:
Ania Borowiak
Ania Borowiak
Starostwo Powiatowe w Wolsztynie
Udostępnij:
We wtorek, 19 października, w restauracji Kaukaska odbył się wyjątkowy jubileusz z okazji 25-lecia działalności Rady Powiatowej Wielkopolskiej Izby Rolniczej w Wolsztynie. Nie brakowało najlepszych życzeń i gratulacji.

Swój - można powiedzieć - srebrny jubileusz świętowała Rada Powiatowa Wielkopolskiej Izby Rolniczej w Wolsztynie. Okolicznościowe spotkanie połączone z uroczystym posiedzeniem odbyło się we wtorek, 19 października, w restauracji Kaukaska w Wolsztynie.

W imieniu starosty powiatu wolsztyńskiego, Jacka Skrobisza, w jubileuszowych obchodach wziął udział sekretarz powiatu, Witold Składanek.

Jak informuje Starostwo Powiatowe w Wolsztynie, głównym elementem części oficjalnej były gratulacje i życzenia składane przez zaproszonych gości na ręce przewodniczącego Szymona Tomaszewskiego. Następnie, po wystąpieniu Jana Paulińskiego, członka zarządu WIR, rozwinęła się bardzo ożywiona, fachowa dyskusja.

Dodajmy również, że aktualny skład Rady Powiatowej Wielkopolskiej Izby Rolniczej w Wolsztynie tworzą Szymon Tomaszewski i Andrzej Kaczmarek z Wolsztyna, Justyna Mania i Przemysław Wróblewski z Przemętu oraz Tomasz Jazdon i Paweł Zmuda z Siedlca.

Media obecne terenie przygranicznym. Znamy zasady.

Wideo

Dodaj ogłoszenie