Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Kębłowo. Mistrzostwa Polski w Unihokeja

Katarzyna Jąder
Kębłowo. Mistrzostwa Polski w Unihokeja Foto. Józef Nawrocki
Kębłowo. Mistrzostwa Polski w Unihokeja w kategorii juniorek starszych odbywały się od 4 do 6 kwietnia. Udział brały najlepsze zespoły pierwszej ligi unihokeja. Rozstrzygano tu miejsca od 5 do 8

Kębłowo. Mistrzostwa Polski w Unihokeja dziewcząt
Od piątku do niedzieli (4 – 6 kwietnia) najlepsze zespoły pierwszej ligi unihokeja walczyły w turniejach finałowych. Turniej o miejsca od pierwszego do czwartego odbył się w Mrzeżynie. W tym samym czasie w turnieju w Kębłowie rozstrzygnęły się miejsca od piątego do ósmego. Turniej wygrały juniorki MMKS Podhale Nowy Targ wygrywając wszystkie mecze zdobywając 9 pkt. Wynik ten uplasował zawodniczki Podhala na piątym miejscu. Kolejne miejsca zajęły: UKS Ambra Ołtarzew Ożarów (6pkt.), Junior Kębłowo (3 pkt.) i UKS Wiatr Ludźmierz (0 pkt.).

Wszystkie mecze rozgrywane były we wspaniałej atmosferze i na wysokim poziomie. Mało zajęć mieli sanitariusze z OSP Kębłowo, którzy zapewniali pomoc medyczną podczas rozgrywanych meczy.