KĘBŁOWO - Rywalizowali strażacy (foto)

Siedem drużyn wzięło udział w drugim Turnieju Piłki Halowej Strażaków OSP gminy Wolsztyn, który rozegrany został na sali sportowej w Kębłowie.

Organizatorem turnieju był Zarząd Miejski – Gminny ZOSPRP w Wolsztynie wspólnie z OSP Kębłowo. Zgodnie z regulaminem zawodów każda drużyna rozegrała sześć meczów trwających 10 minut. Najlepszym zespołem okazała się reprezentacja OSP Świętno, która zdobyła 16 pkt. Drugie miejsce zajęła OSP Tłoki – 12 pkt, a trzecie miejsce przypadło OSP Kębłowo – 12 pkt. Na kolejnych miejscach uplasowały się drużyny z Nowego Widzimia – 10 pkt, Nowej Dąbrowy – 5 pkt, Starego Widzimia – 4 pkt i Chorzemina – 1 pkt. Najlepszym strzelcem został Jakub Kędziora z OSP Świętno, a najlepszym bramkarzem Jakub Dziemba z OSP Kębłowo. Puchary oraz medale dla najlepszych drużyn wręczył prezes ZOMG ZOSPRP w Wolsztynie Andrzej Rogozinski. Pozostałe drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy. Jak zaznaczają organizatorzy turniej piłki halowej jest kolejną formą podnoszenia aktywności fizycznej strażaków, jaka w ostatnim czasie zorganizował ZOMG ZOSPRP w Wolsztynie.