Kolejne ogromne osiągnięcia kajakarzy Zrywu Wolsztyn

OPRAC.:
W ubiegły weekend w Bydgoszczy odbyła się XXVII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży oraz Mistrzostwa Polski Juniorów.

Śmiało można powiedzieć, że zawody te należą do jednych z najważniejszych w sezonie, a co za tym idzie medale wywalczone na nich mają dodatkowy wymiar. Kajakarze Zrywu Wolsztyn, którzy w ostatnich latach osiągają fantastyczne wyniki także tym razem nie zawiedli i z Bydgoszczy przywieźli dwa cenne krążki.
Srebro w K1 juniorów młodszych na dystansie pięćset metrów wywalczył Kacper Jastrząb, a brąz Krzysztof Jokiel w kategorii juniorów w K1 na dystansie 5000m. Niewiele do kolejnego brązu zabrakło Krzysztofowi Jokielowi w K1 na 1000m. Ostatecznie uplasował się na wysokim czwartym miejscu. Bardzo dobre piąte miejsce FA wywalczył w kat. juniorów młodszych na dystansie 1000m Kacper Jastrząb. Na szóstej pozycji FA w kat. juniorek w K1 na dystansie 5000m uplasowała się Katarzyna Skorupińska. Świetnie spisujący się w Bydgoszczy Krzysztof Jokiel w K1 juniorów na dystansie 500 m. wywalczył szóstą pozycję FA. Na siódmej pozycji uplasowała się w K1 juniorek na dystansie 1000m. Katarzyna Skorupińska. Marcin Nyczkowiak i Filip Kujawa w K2 juniorów młodszych na 500m. uplasowali się na ósmym miejscu FA. Katarzyna Skorupińska w K1 juniorek na 500m. wywalczyła szóstą pozycję FB. Patryk Tomaszewski w K1 juniorów wywalczył ósmą pozycję FB. Zofia Hofman w K1 na 3000m. w kat. juniorek młodszych zajęła szesnaste miejsce, a Justyna Martysiak - osiemnaste. Zarówno zawodnikom jak i trenerom składamy ogromne gratulacje oraz życzymy dalszych sukcesów.