Kolejne sukcesy pływaków UKS Trójka Wolsztyn .

OPRAC.:
UKS 3 Wodnik Wolsztyn
Bardzo zmęczeni ale za to w świetnych nastrojach wrócili z zawodów Pucharu Sprintu, rozgrywanych w minioną sobotę w Świebodzinie, pływacy UKS 3 Wodnika Wolsztyn.

Każdy z zawodników musiał zaliczyć aż pięć startów, co w tak krótkim czasie było niesamowitym wysiłkiem. Rywalizacja odbywała się na dystansie pięćdziesięciu metrów w stylu motylkowym, grzbietowym, klasycznym i dowolnym oraz na dystansie stu metrów stylem zmiennym. W tych jakże wymagających zawodach świetne wyniki osiągnęli młodzi pływacy z UKS 3 Wodnik Wolsztyn.
W klasyfikacji generalnej najlepiej spisał się Marcus Kubaczyk, który wywalczył zaszczytne pierwsze miejsce. Na wynik ten złożyły się następujące rezultaty: 50 m. motylkiem - druga pozycja, 50m. grzbietowym - pierwsze miejsce, 50 m. klasycznym - pierwsze, 50 m. zmiennym - pierwsze i 100 m. zmiennym także pierwsze. Na drugich miejscach w generalce zawody ukończyli: Julia Kasperowicz i Witek Nowak. Na dorobek Julii złożyły się następujące rezultaty: piąta pozycja na 50 m. motylkiem, piąta na 50 m. grzbietowym, druga na 50 m. klasycznym, szósta na 50 m. dowolnym i trzecia na 100 m. zmiennym. Witek natomiast pierwszy był na 50 m. motylkiem, trzeci na 50 m. grzbietowym, drugi na 50 m. klasycznym, czwarty na 50 m. dowolnym i trzeci na 100 m. zmiennym. Trzecią pozycję w klasyfikacji generalnej wywalczyła Maja Tomys, na jej sukces złożyły się: piąte miejsce na 50 m. motylkowym, szóste na 50 m. grzbietowym, piąte na 50 . klasycznym, szóste na 50 m. dowolnym i czwarte na 100 m. zmiennym. Świetnie spisali się także Tymon Grabczyński i Iwo Glinkowski, którzy w klasyfikacji generalnej wywalczyli piąte pozycje oraz Michalina Sołtysiak, która w generalce wywalczyła szóstą pozycję. W swoich startach bardzo dobrze zaprezentowali się także Wojtek Sudzik, Jan Wieczorek i Krzysztof Kaźmierczak. Zawodnikom serdecznie gratulujemy tym bardziej, że każdy z nich na zawodach dał z siebie wszystko jednocześnie poprawiając swoje rekordy życiowe.