Młodzicy Wolsztyniaka rozbili Szczypiorniaka Gniezno 32:4, prowadząc do przerwy 16:2

Dziś w meczu Wielkopolskiej Ligi Młodzików rozegranym w Sali Sportowej Szkoły Podstawowej nr 2 w Wolsztynie Wolsztyniak pokonał Szczypiorniaka Gniezno 32:4, prowadząc do przerwy 16:2

Mecz od samego początku ułożył się po myśli gospodarzy, którzy bardzo szybko odskoczyli rywalom na kilka bramek i z każdą chwila konsekwentnie powiększali przewagę. Na przerwę obie ekipy schodziły przy stanie 16:2 dla podopiecznych Wojciecha Hanyża. Po zmianie stron Wolsztyniak dalej dokonywał dzieła zniszczenia nokautując zawodników z Gniezna. Końcowy wynik 32:4 nie pozostawia żadnych złudzeń kto w tym spotkaniu był zdecydowanie lepszy. W meczu ze Szczypiorniakiem Gniezno najwięcej bramek dla Wolsztyniaka zdobyli:Marcin Weiss 7, Marcel Benysek 7, Michał Palm 5, Filip Wawrzyński 4, Maciej Mały 3, Jakub Pietruszka 3, Konrad Młynkowiak 1, Kacper Tomiak 1, Karol Świtała 1