Orkan Chorzemin - Sokół Kaszczor 2:4 (1:1)

Roman Rzepa
Orkan Chorzemin - Sokół Kaszczor
Orkan Chorzemin - Sokół Kaszczor Foto. Roland Buśko
Derbowy mecz powiatu wolsztyńskiego o mistrzostwo leszczyńskiej klasy okręgowej zakończył się porażką Orkana Chorzemin z Sokołem Kaszczor. Orkan grał na własnym stadionie w bardzo okrojonym kontuzjami składem

DERBY DLA SOKOŁA - Orkan Chorzemin - Sokół Kaszczor 2:4 (1:1)

Orkan Chorzemin w okrojonym składzie

Bez pięciu podstawowych zawodników piłkarze Orkana Chorzemin przystąpili do derbowego spotkania drugiej kolejki leszczyńskiej klasy okręgowej z Sokołem Kaszczor. Trener Marek Kubala miał przed meczem spory ból głowy aby skompletować skład. Mimo tak dużych problemów kadrowych, wszystko zaczęło się po myśli gospodarzy.

Sokół Kaszczor szybko odrobił straty

Już w 8 minucie Patryk Dominiak, pięknym strzałem z osiemnastu metrów wpakował futbolówkę w samo okienko bramki rywali. Gol dający prowadzenie miejscowym śmiało można uznać jako trafienie kolejki. Radość z prowadzenia ,sporej grupy chorzemińskich kibiców, trwała tylko do 18 minuty, kiedy to po składnej akcji gości, strzałem zza linii pola karnego popisał grający trener Sokoła Łukasz Józefowski. Mimo jeszcze wielu dogodnych sytuacji zarówno z jednej, jak i z drugiej strony zawodnicy na przerwę schodzili przy stanie 1-1. Druga odsłona zaczęła się od nieco większej przewagi przyjezdnych.