Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Oskar Piechocki mistrzem Polski! [ZDJĘCIA]

DR
Oskar Piechocki z Justyną Mikołajewską i Markiem Szymankiewiczem
Oskar Piechocki z Justyną Mikołajewską i Markiem Szymankiewiczem Fot. archiwum
Oskar Piechocki, zawodnik klubu sportowego Zryw Wolsztyn zdobył złoty medal podczas Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Kajakarstwie Młodzików

Mistrzostwa rozegrane zostały na poznańskiej Malcie w dniach 27,29 lipca. Oskar zwyciężył w K1 2000 m chłopców rocznik 1998, wygrywając z czasie, 8:25.278. W dwójce K-2 2000m chłopcy rocznik 98 z Pawłem Krajewskim zdobyli 6 miejsce, co razem w punktacji indywidualnej dało im drugie miejsce w ogólnych wynikach tych zawodów.

W ogólnych wynikach UMKS „ZRYW” Wolsztyn zajął 9 miejsce w klasyfikacji na 45 startujących klubów.
Słowa uznania należą się też Malwinie Siemczych, która w kategorii kobiet zajęła 5 miejsce w wyścigu kanadyjek C-1 na 500 m.
Dzisiaj mistrz Polski spotkał się z wiceburmistrz Justyną Mikołajewską i starostą Ryszardem Kurpem, którzy złożyli życzenia jemu i prezesowi Klubu Zryw Wolsztyn Markowi Szymankiewiczowi.

Czy Biało - Czerwoni zatriumfują w stolicy?