Ostre strzelanie w sparingowym meczu Gromu Wolsztyn z Sokołem Rakoniewice

W ostatnim meczu sparingowym przed rozpoczynającymi się już za tydzień rozgrywkami piątej ligi, Grom Wolsztyn pokonał na swoim obiekcie sąsiada zza miedzy, drużynę Sokoła Rakoniewice 7:2, prowadząc do przerwy 5:2.

Mecz rozpoczął się od prowadzenia gości z Rakoniewic, którzy po prostym błędzie wolsztyńskiej defensywy cztery minuty po rozpoczęciu pojedynku, zdobyli bramkę otwierającą wynik spotkania. Odpowiedź miejscowych była wręcz piorunująca i już po chwili Grom prowadził 2:1. Pierwsza część spotkania została wręcz zdominowana przez miejscowych, którzy z ogromną łatwością dochodzili do sytuacji strzeleckich zdobywając kolejne trzy bramki. Goście w pierwszej części spotkania zdobyli jeszcze jednego gola i do przerwy było 5:2 dla Gromu. Po zmianie stron Grom dalej był stroną dominującą, a kolejne dwie zdobyte bramki pozwoliły podopiecznym Krzysztofa Piosika odnieść ostatecznie zwycięstwo w stosunku 7:2. Na listę strzelców dwukrotnie wpisali się Oskar Nowak oraz Jakub Markiewicz. Po jednym trafieniu zaliczyli: Mikołaj Linowski, Dawid Kwinto oraz Maciej Kublik.

Jak globalne ocieplenie zmienia wakacyjne trendy?