Wybierz region

Wybierz miasto

  Przedszkolaki - Słodziaki 2016 WOLSZTYN

  Nie od dziś wiadomo, że pójście dziecka do „zerówki” to już nieco większe wyzwanie niż wcześniej. Co prawda nie są to jeszcze obowiązki szkolne, nie ma tutaj aż tylko lekcji i zadań, jednak dziecko już wtedy uczy się systematyczności a na krześle przy szkolnej ławce musi wysiedzieć już nieco dłużej niż w pięciolatkach. Dlatego więc, pójście do właśnie do klasy „O” jest ogromnym wydarzeniem dla rodziców, ale także i dla samych dzieci. Jakby tego było mało, dla niektórych pójście do „zerówki” to właśnie pierwszy dzień w szkole w ogóle. Przeżycie ogromne, bo chyba każdy z nas, nawet po wielu długich latach pamięta jak to było bawić się pomiędzy ławkami, a nazwisko swojej pierwszej wychowawczyni pamięta się do końca życia.

  Dlatego my, chcemy te niezapomniane dla dzieci oraz rodziców chwilę upamiętnić! Od dziś, przez miesiąc w każdym kolejnym wydaniu „Dnia Wolsztyńskiego”, prezentować będziemy klasy „O” na łamach naszego tygodnika. Przy okazji przeprowadzimy także głosowanie – która klasa jest najsympatyczniejsza. Zdajemy sobie sprawę z tego, iż wybór nie będzie łatwy, jednak na naszych łamach prezentować będziemy klasy oraz krótko je opiszemy.

  A jak wyglądać będzie głosowanie? Rozpocznie się ono dokładnie 18 października i trwać będzie miesiąc. Przez ten czas będzie można wysyłać sms-y (numery podamy także za tydzień). Mamy jednak pewne ułatwienie! Przez pierwszy tydzień trwać będzie także głosowanie internetowe, tak aby każdy mógł swój głos oddać. Warto się wówczas zmobilizować i poinformować swoich znajomych o całej akcji. Wygrana klasa otrzyma tytuł najsympatyczniejszej w całym regionie.

  Regulamin plebiscytu

  Ostatnie plebiscyty

  Plebiscyt

  Najsłodszy uśmiech dziecka 2017

  Najsłodszy uśmiech dziecka 2017

  Jak mawiał polski pedagog, publicysta i lekarz, Janusz Korczak „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”. Dlatego my tych uśmiechów chcemy pokazać jak...

  Inne plebiscyty