Poranny wypadek na autostradzie A2 w okolicach Wąsowa. Autostrada była zablokowana [ZDJĘCIA]

Jakub Czekała
Jakub Czekała
Udostępnij:
W sobotę 26 września około godziny 4.30 służby ratunkowe zostały powiadomione o wypadku na autostradzie A2.

Do działań wysłano policję i służby autostradowe oraz strażaków z Kuślina i Nowego Tomyśla. Na miejscu okazało się, że najprawdopodobniej na skutek zaśnięcia, 45-letni mieszkaniec województwa lubelskiego stracił panowanie nad Peugeotem, wpadł w poślizg, uderzył w bariery, a następnie dachował.

Rozbite auto zatrzymało się na dachu, na szybkim pasie trasy. Na miejscu pierwsi pojawili się policjanci oraz patrol autostrady, którzy wstępnie zabezpieczyli miejsce wypadku. Przybyli na miejsce strażacy sprawdzili w jakim stanie zdrowia znajduje się kierowca oraz pasażer wozu - na szczęście ci nie doznali poważniejszych obrażeń i odmówili hospitalizacji.

Poranny wypadek na autostradzie A2 w okolicach Wąsowa. Autos...

Samochód udało się postawić na koła, odłączyć w nim akumulator, a następnie zepchnąć, go na pas awaryjny autostrady. Uprzątnięto powypadkowe pozostałości.

Dodajmy, że przez kilkadziesiąt minut ruch na autostradzie w kierunku Świecka był zablokowany. Po uprzątnięciu pozostałości samochody puszczono szybkim pasem.

Oszuści podszywają się pod numer ZUS-u

Wideo

Materiał oryginalny: Poranny wypadek na autostradzie A2 w okolicach Wąsowa. Autostrada była zablokowana [ZDJĘCIA] - Nowy Tomyśl Nasze Miasto

Dodaj ogłoszenie