Powiat wolsztyński w Google Street View. Jesteś na zdjęciu? Sprawdź!

OPRAC.: Redakcja
Gmina Przemęt w Google Street View
Gmina Przemęt w Google Street View Google Street View
Mapy Google to aktualnie jedna z najpopularniejszych aplikacji. Jedną z ich nieodzownych części jest Street View. Samochód wyposażony w wiele kamer rejestrujących ulice i mieszkańców przejechał przez gminę Przemęt. Co i kogo udało mu się zarejestrować? Sprawdź jak wiele zmieniło się na przestrzeni lat.

Mapy Google to serwis internetowy, dzięki któremu bez problemu wyszukamy interesujące nas obiekty. Aplikacja jest pomocna również podczas planowania tras podróży samochodem, rowerem czy pieszo.

Google Street View to funkcja, która zapewnia panoramiczne widoki z poziomu ulicy. Pozwala użytkownikom na wyświetlanie wybranych części świata. Google Street View jest dostępne od 25 maja 2007 roku. Na początku można było obserwować tylko pięć amerykańskich miast. Dziś, każdy użytkownik może odkrywać zabytki z całego świata czy podziwiać cuda. Podgląd mapy pomoże nam zobaczyć jak wygląda okolica, do której chcemy trafić.

Razem z Google Street View przemierzyliśmy miejscowości gminy Przemęt. Większość ujęć pochodzi z 2012 i 2018 roku. Sprawdź czy jesteś na zdjeciu!

Zobacz gminę Przemęt w Google Street View:

Gmina Przemęt w Google Street View

Powiat wolsztyński w Google Street View. Jesteś na zdjęciu? Sprawdź!

Zobacz Wolsztyn w Google Street View:

Wolsztyn w Google Street View

Wolsztyn i Karpicko w Google Street View. Jesteś na zdjęciu? Sprawdź!

ZOBACZ TAKŻE

Czarnek zapowiada HIT!

Wideo

Dodaj ogłoszenie