Powodowo: sukces uczennicy Zespołu Szkół Rolniczych i Technicznych w Halowych Mistrzostwach Polski w Lekkiej Atletyce

arch. ZSRiT Powodowo
Powodowo: sukces Nikoli Horowskiej, uczennicy Zespołu Szkół Rolniczych i Technicznych w Halowych Mistrzostwach Polski w Lekkiej Atletyce

Nikola Horowska z ZSRiT brała udział w Halowych Mistrzostwach Polski w Lekkiej Atletyce. Sportsmenka startowała w dwóch konkurencjach. W skoku w dal zajęła II miejsce z wynikiem 5.79 m, z kolei w biegu na 200 m niewiele zabrakło jej do medalu i ostatecznie zajęła IV miejsce. Dodajmy, że w zawodach startował również Cezary Łazowy z ZSRiT, który w biegu na 300 m zajął VII lokatę.