Przemęt. Nieco taniej za usługi pocztowe, niż planowano

Jakub Czekała
Jakub Czekała
Pixabay
Udostępnij:
Wszystko wskazuje na to, że Poczta Polska S.A. przez kolejne dwanaście miesięcy będzie odpowiedzialna za świadczenia usług pocztowych w obrocie krajowym i zagranicznym na potrzeby Urzędu Gminy Przemęt.

Najpopularniejsza w kraju firma pocztowa jako jedyna złożyła swoją ofertę w ogłoszonym przez władze gminy przetargu. Przypomnijmy, że przedmiotem zamówienia było świadczenie usług pocztowych w obrocie krajowym i zagranicznym na potrzeby Urzędu Gminy w Przemęcie.

Zakres usług obejmuje przyjmowanie, sortowanie, przemieszczanie i doręczanie przesyłek pocztowych i paczek pocztowych w obrocie krajowym i zagranicznym oraz ich zwrot po wyczerpaniu możliwości ich doręczenia lub wydania odbiorcy i zwrot ZPO (zwrotnego potwierdzenia odbioru) pokwitowane przez adresata.

Oferty przyjmowane były do 2 grudnia tego roku. Już po zamknięciu przyjmowania ofert władze poinformowały, że na zadanie zamierzają przeznaczyć w sumie 175 000 złotych.

Okazało się, że jedyna oferta, a więc jak wspominaliśmy – Poczty Polskiej – opiewa na niższą kwotę, a więc 172 052,10 zł. Co więcej operator zapewnia możliwość śledzenia przesyłek oraz 14-dniowy okres płatności. Teraz cała dokumentacja zostanie sprawdzona i jeśli nie będzie przeciwwskazań, to najpewniej do końca roku umowa z operatorem zostanie podpisana.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego?Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Lek na COVID-19 zatwierdzony, na razie warunkowo

Wideo

Dodaj ogłoszenie