Realizacja inwestycji w Kopanicy na razie pod znakiem zapytania

Jakub Czekała
Jakub Czekała
Jedne z ostatnich realizacji w Kopanicy. Wieś zdecydowanie się rozwija
Jedne z ostatnich realizacji w Kopanicy. Wieś zdecydowanie się rozwija Radny Marcin Michalski
Udostępnij:
Na początku maja informowaliśmy o zamierzeniach inwestycyjnych w Kopanicy. Z planowanych realizacji cieszył się między innymi tamtejszy radny Marcin Michalski.

Sprawa dotyczyła wyboru wykonawcy, którzy dokona przebudowy ulicy Słonecznej i Piaskowej w miejscowości Kopanica. To kolejna inwestycja realizowana w miejscowości w ostatnich miesiącach. zadanie podzielono na dwa etapy. Część I, to przebudowa ul. Słonecznej, a zakres robót obejmuje budowę nawierzchni z kostki brukowej. Z kolei część II, to przebudowa ulicy Piaskowej w miejscowości Kopanica poprzez budowę nawierzchni z kostki brukowej.

Jak się okazało ulicę Słoneczną chcą wykonać dwie firmy, a Piaskową – trzy. Jedna czy zadania te uda się rozstrzygnąć już po pierwszym przetargu? Oferty, jakie wpłynęły – przekraczają budżet za jaki gmina chciała te przebudowy zrealizować.

- Na dziś wiemy że licząc najniższe kwotowo złożone ofert (jeśli będą kompletne) mając na względzie informacje o kwocie jaką zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie wartość złożonych ofert przewyższa ją o 170 733,68 zł. Przy czym część I to ulica Słoneczna a część II to ul. Piaskowa. Jest to trend niestety znany z poprzednich rozstrzygnięć przetargowych i zapewne różnice te będą coraz to większe – zauważył radny na swoim Facebooku.

Czy władze zwiększą budżet, czy też przetarg zostanie ogłoszony na nowo – zobaczymy.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Jakie znaczenie ma wejście Finlandii i Szwecji do NATO

Wideo

Więcej informacji na stronie głównej Nasze Miasto
Dodaj ogłoszenie