Świetne starty zawodników Wodnika 3 Wolsztyn .

OPRAC.:
UKS Wodnik 3 Wolsztyn
22 października w Poznaniu na Termach Maltańskich odbyły się Jesienne Wielkopolskie Rozgrywki Pływackie ośmio, dziewięcio i dziesięcio-letnich dzieci.

Na zawodach w Poznaniu zameldowała się dwunastoosobowa reprezentacja UKS Wodnik 3 Wolsztyn, gdy podczas wiosennych rozgrywek klub reprezentowała tylko dwójka zawodników.
Wśród dziesięciolatków świetnie spisał się Marcus Kubaczyk, który w konkurencji 50m stylem motylkowym zdobył brązowy medal.
Na pochwałę zasługuje również Witold Nowak, który podczas zawodów zajmował miejsca w pierwszej dziesiątce.
Dla dziesięciu pozostałych uczestników był to pierwszy start w zawodach, wszyscy świetnie się spisali wykonując w stu procentach powierzone im zadanie. Zawodnicy prawidłowo popłynęli walcząc o jak najlepszy rezultat, za co należą im się olbrzymie brawa. Dla Darii, Kai, Julii, Oli, Zosi, Basi, Kamila, Antka, Erwina i Franka była to z pewnością świetna okazja do zapoznania się ze specyfiką rywalizacji na poważnej imprezie. Marcus Kubaczyk może także się pochwalić fantastycznymi wynikami, które osiągnął po podsumowaniu Wiosenno - Jesiennych Wielkopolskich Rozgrywek Pływackich. Marcus w konkurencji 50m stylem motylkowym zajął pierwsze miejsce, natomiast na 50m stylem klasycznym uplasował się na trzeciej pozycji.