Szczęśliwy finał poszukiwań zaginionej mieszkanki Świętna

Jakub Czekała
Jakub Czekała
policja
W poniedziałkowe popołudnie po godzinie 19 na prośbę wolsztyńskiej policji zaalarmowano strażaków ochotników oraz zawodowców do pomocy w poszukiwaniach zaginionej osoby.

Służby wysłano w rejon wieży widokowej w Świętnie, to tam wyznaczono miejsce koncentracji sił ratunkowych. Oficer prasowy JRG Wolsztyn Waldemar Wielgosz powiedział nam, że na prośbę policji na miejsce skierowano zastępy OSP, jak również oficera z Jednostki Ratowniczo - Gaśniczej w Wolsztynie.

Odnośnie samych działań informacji udzielił nam Wojciech Adamczyk, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wolsztynie. Mówił nam, że zaginęła 74-letnia mieszkanka Świętna. Kobieta o 9 rano we wtorek wyjechała rowerem do pobliskiego lasu i nie powróciła do miejsca zamieszkania.

Policja podała nam rysopis zaginionej, poinformowano, w co kobieta była ubrana. We wtorek wieczorem, około godziny 22.30 oficer prasowy policji poinformował nas, że poszukiwania miały swój szczęśliwy finał. Kobieta została znaleziona cała i zdrowa przez członków rodziny.

Mniej wina w Europie

Wideo

Dodaj ogłoszenie